Hakkımızda

Ave Lojistik ,

Değişen ve gelişen lojistik dünyasının gereklerini önceden tespit ederek uluslararası standartlarda hizmet anlayışıyla ,ileri teknolojisi ve profesyonel kadrosuyla, ticaret yapan firmaların lojistik ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı hedeflemektedir.
Ave Lojistik, geniş ve kapsamlı hizmet sürecini gerektiren lojistik sektöründe, misyonunun sadece taşımacılık değil, hizmet verdiği firmaların ve ülkemizin emeği,geleceği ve sorumluluğu olduğu bilinciyle, hizmetini en kısa,en güvenli,en ekonomik yolları gözeterek gerçekleştirmek gerektiğinin bilincindedir.
Dünyanın her köşesinde yaptığı uçak, gemi (dökme yük-LCL/FCL konteyner)ve karayolu taşımacılığının yanı sıra müşterilerinin tüm lojistik ihtiyaçlarını karşılayan Ave Lojistik, ülkemizin gelişen ekonomisi içerisinde lojistiği bir bütün olarak verebilecek uzman kadroya ve altyapıya sahiptir. Personeli, teknolojik donanımı, hizmette kalite ve verimlilik ilkesiyle müşterilerine beklentilerinin ötesinde hizmet üretir. Sağladığı katma değer çağdaş hizmet kalitesiyle sektöründe sürekli gelişmeyi hedefleyen Ave Lojistik, hizmet verdiği firmaların kendi faaliyet alanlarına yoğunlaşmalarına imkan sunarak ticari verimliliklerini arttırmayı amaçlar.
Tüm ithalat–ihracat ve proje taşımalarınızda, hammaddenin tedarik noktasından, ürünün tüketildiği noktaya kadar malın, hizmetin ve bilginin taşınması ve depolanmasının verimli ve ekonomik olarak planlanması, uygulaması ve kontrol edilmesi hizmet anlayışını özetlerken , firmanızın ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda kapsamlı lojistik projeler sunan çözüm ortağı olarak hareket eder. Müşterilerine her zaman kaliteli ve güvenilir hizmet verebilmek için en yeni teknolojileri kullanarak en sağlıklı koşulları sağlar.
Hava, deniz ve kara taşımacılığında ithalat–ihracat yüklerinizi hedeflenen zamanlarda yerine ulaştırmak, yüklendikleri firmaların işlerini onlar adına hızlı, ekonomik ve kaliteli olarak yerine getirmek öncelikli amacıdır.
Ave Lojistik müşteri memnuniyetine dönük çözüm üretimi, ortak hedefe ulaştıracak ekip çalışması, en iyi çözümü almaya yönelik araştırmalar, sürekli gelişime açık yönetim anlayışıyla kendine ve geleceğe güveniyor.